Szafy ze skosem 

 

Zabudowa pod schodami lub skośnego poddasza wymaga specjalnych rozwiązań w przypadku drzwi przesuwnych, oraz właściwej strony otwierania - w tym przypadku zawiasy muszą być na dłuższym boku szafy.

szafa ze skosem

Szafy wolnostojące 

 

Są to meble z co najmniej jednym widocznym bokiem, który musi być wykonany bardzo estetycznie. W zależności od wielkości szafy można przywieźć do klienta szafę gotową lub w przypadku gdy szafa jest duża lub sięga do samego sufitu buduje się ją na miejscu. Wyposażenie środka szafy dobierane jest indywidualnie do potrzeb klienta, ilość półek, drążków do wieszania ubrań czy szuflad uzależniona jest między innymi od przeznaczenia szafy, czy ma to być szafa ubraniowa, gospodarcza czy może spiżarnia.

szafa do sypialni

Do galerii

Szafy wnękowe

 

Inaczej zabudowa istniejących wnęk, przestrzeni ograniczonej ścianami z obu boków szafy. Jest to typ szafy budowanej od podstaw w domu klienta, dzięki czemu można wykorzystać idealnie każdy centymetr przestrzeni. Rodzaj drzwi jakie stosujemy to otwierane na zawiasach lub na systemach jezdnych, przesuwne, zazwyczaj wykonane z płyty laminowanej lub wykończone ozdobnym szkłem. Jak w każdej szafie istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.

szafa wnękowa
szafy na wymiar

 

Szafy na wymiar

 

Starannie zaplanowane wnętrze szafy pozwala na utrzymanie idealnego porządku. Koszule, kurtki wiszące na specjalnych drążkach. Bielizna, krawaty czy torebki poukładane w szufladach. Buty w specjalnych ażurowych szufladach, ręczniki, pościel na półkach odpowiedniej wysokości. To tylko niektóre z możliwych rozwiązań, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Do galerii

Do galerii

KONTAKT

 

Tel. 791 392 023

 

email: kontakt@fibomeble.pl

 

Adres:

 

ul. Mickiewicza 30

 

59-500 Złotoryja

MIASTA  JAKIE  OBSŁUGUJEMY

 

Bolesławiec

 

Chojnów

 

Jawor

 

Legnica

 

Lubin

 

Lwówek Śląski

 

Wrocław

 

Złotoryja