podchwyty

Dobrze zaprojektowana szafa to dopiero początek, bardzo ważne jest, co znajdzie się w środku. Odpowiednia odległość między półkami, drążki do wieszania ubrań, pantografy czy właściwie dobrane szuflady, sprawiają, że szafa czy garderoba, dopiero wówczas staje się w pełni funkcjonalna. Oferujemy szafy z drzwiami przesuwnymi lub zamykane na zawiasach. 

Wyjątkowych szaf i garderób

 

  234

 

Zrealizowanych projektów

Setki projektów kuchni, każdy indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Wiemy, jak ważna jest ergonomia użytkowania, zwłaszcza że kuchnia to coraz częściej centrum domowego życia. W naszych projektach staramy się wykorzystać każdy centymetr powierzchni,co jest szczególnie ważne w małych pomieszczeniach.

 

  397

Liczba zadowolonych klientów jest dla nas najwyższą wartością. Perfekcyjnie wykonane meble, dbałość o najmniejszy szczegół, od projektu aż po montaż, sprawia, że każdy zrealizowany przez nas projekt, kończy się szczerym uśmiechem i radością na twarzy klienta.

Zadowolonych klientów

 

  631

21 lat doświadczenia, pasji do mebli przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Nauki pobierane od wybitnych mistrzów stolarstwa w Polsce i Anglii. Zdobyta wiedza pozwala na tworzenie mebli na najwyższym poziomie o niezrównanej jakości. Specjalizujemy się zarówno w meblach nowoczesnych, jak i ponadczasowych, klasycznych np. w stylu angielskim.

Lat doświadczeń

   

   21

KONTAKT

 

Tel. 791 392 023

 

email: kontakt@fibomeble.pl

 

Adres:

 

ul. Mickiewicza 30

 

59-500 Złotoryja

MIASTA  JAKIE  OBSŁUGUJEMY

 

Bolesławiec

 

Chojnów

 

Jawor

 

Legnica

 

Lubin

 

Lwówek Śląski

 

Wrocław

 

Złotoryja