Do galerii

 

Kuchnie w stylu industrialnym

 

Bardzo modny styl łączący surowe wykończenie wnętrz jak cegła, beton czy surowe drewno. Meble charakteryzują się skrajnym minimalizmem i wysoką funkcjonalnością, pozbawione są wszelkich zbędnych dodatków, upiększeń. Fronty lakierowane lub z płyty meblowej stylizowanej np. na beton. Po prostu piękno w czystej formie.

meble kuchenne białe lakierowane

Do galerii

 

Kuchnie klasyczne

 

Są kuchniami ponadczasowymi, zawsze modne, charakteryzuje je prostota i elegancja połączona z wysoką funkcjonalnością. Fronty oraz korpusy wykonane są z materiałów o wykończeniu drewnopodobnym lub z prawdziwego drewna. Wykończone delikatnymi uchwytami.

kuchnie na wymiar klasyczne

Do galerii

Kuchnie w stylu angielskim

 

Zazwyczaj wykonane są z drewna lub materiałów drewnopodobnych. Fronty w kolorze białym lub jasnym pastelowym wykończone są ozdobnym frezem z dodatkiem ozdobnych, stylizowanych uchwytów np. w kolorze złotym. Nieodzownym elementem tego stylu są ozdobne pilastry, ornamenty, toczone lub rzeźbione kolumny oraz szklane witryny. Bardzo często w kuchniach angielskich występują duże masywne wyspy.

kuchnia angielska

Do galerii

 

Kuchnie nowoczesne

 

Stanowią połączenie prostoty, funkcjonalności i najnowszych rozwiązań w meblarstwie. Często są to kuchnie dla gadżeciarzy lubujących się w nowinkach technicznych. Powszechnie stosowanym rozwiązaniem są np. systemy bezuchwytowe „push to open” wspomagane elektroniką. Fronty lakierowane na wysoki połysk, często w połączeniu z kamiennymi blatami, surową stalą i szkłem, stanowią połączenie, obok którego nie da się przejść obojętnie.

meble kuchenne
meble kuchenne na wymiar

 

Meble kuchenne na wymiar

 

Kuchnie już dawno przestały służyć jedynie do przygotowywania posiłków, coraz częściej są centralnym miejscem domowego życia, miejscem spotkań z przyjaciółmi. Właściwie zaprojektowana jest funkcjonalną ozdobą każdego mieszkania. Meble kuchenne na wymiar można wykonać w jednym z wielu stylów np. klasycznym, angielskim, nowoczesnym lub industrialnym. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

KONTAKT

 

Tel. 791 392 023

 

email: kontakt@fibomeble.pl

 

Adres:

 

ul. Mickiewicza 30

 

59-500 Złotoryja

MIASTA  JAKIE  OBSŁUGUJEMY

 

Bolesławiec

 

Chojnów

 

Jawor

 

Legnica

 

Lubin

 

Lwówek Śląski

 

Wrocław

 

Złotoryja